Як збільшити трафік на свій блог без створення нового контенту
Знову привіт! У цій статті хотілося б поділитися інформацією про те, як отримати більше трафіку на свій блог, використовуючи старі статті, тобто, не збільшуючи кількість сторінок.
Багато хто навіть не здогадується про те, що можна провести додаткову оптимізацію існуючої сторінки сайту та вичавити з неї набагато більше безкоштовного трафіку, ніж створювати ще кілька статей під нові пошукові запити. Як це зробити, розберемо нижче.
Перше, що необхідно виконати, це визначити найтрафіковіші сторінки на вашому блозі, які було б доцільно дооптимизувати. Для цього заходимо до Google Analytics у звіт сторінки входу:

Перші 4 сторінки – сезонні, тому вибираємо п'яту, копіюємо url та йдемо до Serpstat:

У сервісі ми бачимо, що ця стаття вже ранжується за 99 пошуковими запитами в пошуку Google і ми можемо подивитися за якими:

У цьому списку потрібно знайти ключові слова, які ще не використовувалися у статті та включити їх по можливості в Title, H1, H2 та текст. Наприклад, для цього пошукового запиту:

можна дописати цілий абзац у вигляді додаткової підтеми з підзаголовком H2 та включенням до нього цього ключа. У разі немає сенсу готувати ще одну статтю під цей ключ. Існуюча сторінка вже ранжується за ним досить високо, тому варто дооптимизувати її, тим самим збільшити релевантність і іншим пошуковим запитам.

Додавши більше фото і прописавши ALT і Title до картинок зі словом "фото", можна суттєво підняти позиції за запитами зі словом "фото". А якщо дописати ще один абзац на тему «Сухарики для салату цезар із куркою» стаття стане ще більш релевантною за запитом «салат цезар із куркою та сухариками» і відповідно пошукова система ранжуватиме її ще вище.

Розмістивши відео в статтю та додавши над ним ще один заголовок Н2 з включенням пошукового запиту «салат цезар класичний рецепт відео», можна сподіватися на трафік і тому запиту.
Завдяки такій, досить простій роботі, можна вичавлювати велику кількість трафіку з тих статей на вашому блозі, які вже непогано ранжуються у пошуку та є дуже відвідуваними.
Зробивши дооптимізацію сторінок свого блогу, можливо подвоїти і навіть потроїти існуючий трафік, так як, по-перше, ви піднімаєте релевантність статті щодо загальних запитів, таких як «рецепт салату цезар з куркою». По-друге, пошукові системи дуже люблять, коли вже існуючий контент допрацьовується та змінюється, тим самим вони заохочують сайт вищими позиціями у безкоштовному пошуку.
Тому прямо зараз варто проаналізувати свій трафік у Google Analytics, визначити свої найвідвідуваніші сторінки та оцінити можливість додаткової оптимізації! Це буде дуже корисною процедурою розвитку вашого сайту, яку рекомендується виконувати регулярно.






