(044) 379-48-05
(093) 629-22-33
(066) 629-22-33
МЕНЮ

ПРОСУВАННЯ

Ефективне SEO для Вашого бізнесу

*Просування сайтів у Харкові від професіоналів Q-SEO
навіщо просувати сайт

SEO - НАЙБІЛЬШ ВИГІДНИЙ КАНАЛ ЗАЛУЧЕННЯ ВІДВІДУВАЧІВ

На сьогоднішній день просування сайту в органічній видачі пошукових систем по конверсійним ключовим запитам залишається найбільш вигідним каналом залучення відвідувачів на Ваш сайт. Власникам бізнесу важливо розуміти, що витрати на пошукове просування - це не данина моді, а ВИГІДНА для більшості напрямків ринку інвестування коштів. За умови, що управління інвестиціями Ви довірите команді фахівців Q-SEO.

Не варто забувати, що шлях користувача до покупки з кожним днем ускладнюється - сучасному розпещеному споживачеві потрібно все більше "торкань" з сайтом для конверсії. І органічний трафік є основоположним в цьому ланцюжку, навіть коли в результаті останній клік перед конверсією відбувається з іншого каналу.

потрібно розкрутити сайт?

дізнайтеся вартість SEO

не віддавайте клієнтів конкурентам

Ваші товари та послуги вже шукають в мережі

Не впевнені, що SEO підійде для вашого сайту? Проконсультуйтеся з експертом
По телефону
Передзвоніть мені
Віддаєте перевагу живому спілкуванню? Ми теж!
Організувати зустріч
чому саме ми

Досвід і репутація q-SEO

Нам є чим пишатися. Ми вміємо досягати результатів в найконкурентніших галузях та регіонах. Головне завдання компанії Q-SEO - забезпечити клієнтами наших клієнтів. Саме тому ми пропонуємо індивідуальний вектор розвитку в мережі у залежності від бюджету вашого проекту і докладаємо всіх зусиль для постійного зростання видимості Вашого сайту.
100 000+ запитів
Ми вивели в Топ-10 Google і Яндекс більше 100 000 запитів
Прозорість
Детальна звітність по всім виконаним роботам
Сертифіковані спеціалісти
З Вашим проектом працюють досвідчені професіонали
Портфоліо і кейси
Більшість нових клієнтів приходять до нас за рекомендаціями
Прислухаємося до Вашої думки
Слухаємо і розуміємо клієнтів з 2012 року
кращі обирають кращих Наші улюблені клієнти
Бажаєте щоб ми працювати і з Вашим проектом?
Отримати пропозицію
і ваш проект може бути тут кейси з просування сайтів у Харкові та інших регіонах
нас рекомендують ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ
Ми не просто займаємося SEO, ми покращуємо Ваш сайт та допомагаємо розвивати бізнес в мережі Інтернет
принципи роботи

більше ніж просто SEO

Наш підхід до роботи з розкрутки сайту - клієнтоорієнтованість і робота тільки з Важливими для Вашого бізнесу показниками. Власний штат фахівців з дизайну, юзабіліті і програмування дозволить впроваджувати будь-які функціональні доопрацювання Вашого проекту, а налагоджений робочий процес робить студію Q-SEO надійним партнером у розвитку Вашого бізнесу.
Як заощадити?

скільки коштує просування сайту

Отримуйте більший ефект і при цьому заощаджуйте! Замовте комплексне просування (SEO + контекстна реклама) і отримайте 15% знижку!
Пошукове просування
+
Контекстна реклама
=
Знижка
Отримати пропозицію
як правильно просунути сайт або

етапи просування сайту

1
Аналіз галузі
В першу чергу ми вивчимо Ваших конкурентів - які методи просування в галузі приносять найкращі результати, яку структуру використовують сильні гравці ринку, який контент розміщується на посадкових сторінках. Окрему увагу буде приділено аналізу зворотніх посилань сайтів-конкурентів. В результаті робіт першого етапу буде можливо скласти рекомендації щодо поліпшення Вашого сайту, а також розробити стратегію для нарощування беклінків.
Внутрішня оптимізація
Повна технічна оптимізація проекту - усунення помилок у відповідях сервера, посилань на інші домени і непрацюючих посилань; налаштування канонічних url, наповнення сайту релевантними мета-даними і текстами. В даний етап також входить ряд робіт для коректної переіндексації сайту пошуковими системами: налаштування карти сайту, директив для роботів ПС, робота з панелями вебмайстрів та багато інших робіт для підвищення якості проекту для пошукових систем.
2
3
Зовнішнє просування
На основі розробленої стратегії для нарощування беклінків підбираємо релевантні майданчики для розміщення зворотних посилань на Ваш сайт так, щоб їх кількість зростала максимально природньо. Формуємо анкор-лист і розбавляємо статейні посилання постами з форумів та соціальних мереж. При цьому ми рекомендуємо роботу з відкритим бюджетом - коли всі закупівлі здійснюються з Ваших акаунтів і Ви повністю контролюєте фінансову складову просування.
Аналітика та коригування
Відстежуємо зміни відвідуваності і показника відмов, мобільний трафік і досягнуті користувачами цілі. Аналізуємо "видимість" сайту, позиції і кількість ключових фраз на сторінці, проводимо заходи для коректного розподілу і "пересадки" запитів.
4
відповіді на запитання про SEOклієнти часто запитують
?
Від чого залежить вартість SEO?
Як правило, Ваші витрати складаються з двох частин: бюджету на зовнішнє просування і, безпосередньо, оплати за роботу агентства. Вартість послуг агентства пропорційна кількості часу фахівців, необхідного для роботи з сайтом. Бюджет на посилання і тексти залежить від ситуації у галузі та масштабів проекту. Також варто врахувати, що ефективне SEO не можливо без поліпшення самого сайту шляхом впровадження доопрацювань, що так само може потребувати певних витрат.
?
Які гарантії, що мій сайт вийде в ТОП?
Ніяких. Ми працюємо над комплексним збільшенням видимості сайту і зростанням органічного трафіку, а не над конкретним переліком позицій в Топі. Саме тому ми не використовуємо "чорні" методи для досягнення швидкого короткочасного ефекту, а працюємо над довгостроковим підвищенням рейтингу сайту для пошукових систем. Єдина гарантія, яку ми даємо - це чесне і якісне виконання усіх поставлених завдань. Що практично завжди призводить до виходу в Топ за конкурентними ключовими фразами :)
НЕ ВПЕВНЕНІ, ЩО просування сайту ПРИНЕСЕ ВАМ РЕЗУЛЬТАТ?Скористайтеся калькулятором ROMI
Заповніть всі поля, натисніть кнопку «Розрахувати» і праворуч з'явиться Ваш розрахунок окупності ...
Адреса
Проспект Юрія Гагаріна, 20
Напишіть нам