(044) 379-48-05
(093) 629-22-33
(066) 629-22-33
МЕНЮ

ПРОФЕСІЙНА
РОЗРОБКА САЙТІВ

Для Q-SEO створення якісного сайту - це перш за все ідея, сама мета створення. Тільки чітке розуміння обома сторонами мети та завдань, які повинні бути досягнуті та розв'язані за допомогою веб-ресурсу, веде до успіху проекту. Компанія Q-SEO - професіонал в області проектування і створення сайтів

ПРАЦЮЙТЕ З ПРОФЕСІОНАЛАМИ НАД СТВОРЕННЯМ ВАШОГО САЙТУ

ЕТАПИ РОЗРОБКИ

Підготовка технічного завдання
Проектування зручних інтерфейсів
Адаптивна верстка
Програмування
Переваги розробки сайтів від Q-SEO

Наші сайти розробляються на популярних системах управління. Всі сайти створені з використанням найкращих технологій у веб-розробці!

1
Адаптивна верстка

Ваш сайт буде зручний для користувачів на будь-якому пристрої

2
Зручність адміністрування

Встановимо Вам зрозумілу і просту систему управління сайтом

3
Привабливий дизайн

Розробляємо дизайн для Вашої цільової аудиторії

4
Кращі технології

Сайти розробляються з урахуванням останніх технологій в сайтобудуванні

ridht-pic

на всіх пристрояхАДАПТИВНИЙ ДИЗАЙН

Залежно від пристрою користувача сайт змінює розташування і розмір блоків, що дозволяє відвідувачеві комфортно взаємодіяти з контентом і переміщуватися по сторінках сайту. Адаптивна верстка і дизайн - це не просто данина моді, а сьогоднішня необхідність для успішного сайту, адже все більше користувачів відвідує сайти з мобільних пристроїв і планшетних комп'ютерів.

До того ж пошукові системи додали наявність версії сайту для мобільних пристроїв до чинників ранжування, так що адаптивна верстка стає обов'язковим атрибутом для успіху проекту в пошукових системах

ЧОМУ МИ?

Сьогодні правильно спроектувати сайт з урахуванням вимог юзабіліті та рекомендацій пошукових систем можливо тільки зусиллями команди фахівців: проект-менеджера, інтернет-маркетолога, дизайнера, seo-фахівця та програміста. Ми розуміємо мету, яку Ви ставите перед сайтом і готові запропонувати весь досвід нашої команди для її досягнення.

Ми не змушуємо Вас розбиратися в усіх тонкощах розробки сайтів - усі технічні питання і турботи ми беремо на себе. Все що Вам потрібно - звернутися до Q-SEO, провести конструктивну розмову з нашим фахівцем і трохи терпіння.

РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ

ВАШОГО ПРОЕКТУ?