(044) 379-48-05
(093) 629-22-33
(066) 629-22-33
МЕНЮ

Технічна
підтримка

Компанія Q-SEO надає технічну та інформаційну підтримку нашим клієнтам. Вартість технічної підтримки проекту розраховується індивідуально і залежить від точного переліку робіт, що проводяться

Важливість безперебійної роботи сайту

ПОВНИЙ КОНТРОЛЬ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ САЙТУ
ОНОВЛЕННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ І МОДУЛІВ
ОБСЛУГОВУВАННЯ ХОСТИНГУ
Веб-сайт - це складний механізм, що складається з безлічі деталей. Чим більше інформаційних матеріалів розміщено на сайті, чим ширше набір його функціональних модулів - тим складніше механізм його роботи. Жоден серйозний інтернет-проект не може існувати без технічної підтримки.
Що входить в техпідтримку
Техпідтримка сайту має на увазі професійне обслуговування інтернет-проектів. Це профілактичні та оптимізаційні роботи, спрямовані на підтримку параметрів продуктивності сайту на високому рівні. Сума, що витрачається на обслуговування, не йде в порівняння з обсягом можливих втрат у разі технічного збою. Особливо ця проблема актуально для сайтів з великою аудиторією, які можуть просто втратити відвідувачів, якщо будуть недоступні, навіть протягом малого проміжку часу.

24 години на добу, 7 днів на тиждень і 365 днів на рік
До послуг технічної підтримки відносять також роботи в сфері дизайну, програмування та інформаційного наповнення. Саме своєчасне оновлення дозволить Вашому ресурсу завжди залишатися актуальним та успішно складати конкуренцію аналогічним веб-сайтам. Внесення змін і доповнень до існуючого функціоналу - відмінна можливість для розширення можливостей веб-сайту.

Студія Інтернет-маркетингу Q-SEO пропонує своїм клієнтам послуги технічної підтримки та супроводу веб-ресурсів.

Вам більше не потрібно буде стежити за актуальністю доменного імені та хостингу, створювати резервні копії. Ми забезпечимо стабільну працездатність сайту, всі технічні питання наші фахівці вирішують оперативно і кардинально. Вартість робіт з обслуговування та комплексного супроводу залежить від обсягу і переліку послуг, що надаються.

ДАВАЙТЕ ОБГОВОРИМО ТЕХНІЧНИЙ
СТАН ВАШОГО САЙТУ!