(044) 379-48-05
(093) 629-22-33
(066) 629-22-33
МЕНЮ

Професійне налаштування
контекстної реклами в Google Ads

+ бонус до 10000 грн на Ваш рахунок
люди готові замовити
ваші товари/послуги
вже зараз
Вам треба тільки грамотно налаштувати контекстну рекламу!
ваш ключ до успіхучому ми завжди досягаємо результату

Секрет успіху простий - це досвід, знання та копітка робота. Ми оптимізуємо всі доступні параметри, що дозволяють знизити вартість кліка та застосовуємо кращі стратегії для максимального зростання продажів.

Якщо Вам потрібне професійне налаштування контекстної реклами - звертайтеся в Q-SEO і ми не тільки допоможемо Вам заощадити бюджет, але і зробимо Ваші рекламні кампанії максимально ефективними.

Создание сайтов
Сертифіковані спеціалісти

Високий професіоналізм кожного фахівця підтверджений сертифікатами Google, а кожна рекламна кампанія проходить подвійний контроль якості

Создание сайтов
Економія Вашого бюджету

Ви повністю контролюєте всі витрати, маєте повний доступ до акканту та сплачуєте агентству фіксовану ставку, а не відсоток від бюджету

Создание сайтов
Тільки цільовий трафік

Наша мета - привести на сайт максимально зацікавлених у Ваших товарах або послугах відвідувачів, а не просто витратити рекламний бюджет

Создание сайтов
Комплексний підхід

Крім створення та супровіду контекстної реклами в Google Ads ми готові запропонувати Вам впровадження необхідних технічних доробок сайту, а також професійну SEO-оптимізацію

Создание сайтов
Радимося з Вами

Ми розуміємо, що ніхто не знає свій бізнес так, як Ви. Саме тому стверджуємо з Вами ключові запити та тексти оголошень

скажіть "ні" роздутим бюджетам контроль і прозорість

Багато агентств працюють за відсоток від бюджету, який клієнт витрачає на рекламу. При такій схемі агентство завжди буде зацікавлено в штучному "роздутті" рекламного бюджету, що, звичайно ж, суперечить інтересам замовника.

Ми пропонуємо фіксовану ставку за роботу фахівців з Вашим акаунтом незалежно від бюджету на саму рекламну кампанію. Такий підхід дозволяє постійно працювати над оптимізацією рекламних кампаній, навіть якщо це спричинить за собою загальне зниження витрат клієнта. Крім цього ми дотримуємося політики повної прозорості - у Вас буде повний доступ до рекламного аккаунту, Ви зможете контролювати всі виконані роботи, якість трафіку та фінансові транзакції.

генеруємо потік потенційних клієнтів
з google реклами

Тільки якісний трафік для зростання Ваших продажів!

ваш проект може бути тут кейси з налаштування Google Ads

Q-SEO digital agency -
Провідний Партнер Google в Україні!

Статус Провідного Партнера Google свідчить про визнання компетентності фахівців і високу ефективність налаштованих рекламних кампаній. Статус Провідного Партнера має лише 3% найкращіх компаній, що беруть участь у програмі Google Partners. Фахівці Q-SEO постійно проходять навчання від Google та застосовують найкращі стратегії з управління рекламними кампаніями.

Статус Провідного Партнера Google дозволяє отримувати підтримку та консультації безпосередньо у фахівців Google, тестувати нові інструменти, які ще не доступні для звичайних рекламних аккаунтов.

Приємним бонусом для наших клієнтів є винагорода від Google в розмірі до 10000 гривень на Ваш рекламний рахунок.

нам довіряютьулюблені клієнти

контекстна реклама
не окупається?

Давайте проведемо аудит і подивимося, що можна поліпшити!

працюємо з усіма видами контекстної реклами кожному завданню - відповідний формат
1
Реклама в пошуку Google
Такі оголошення показуються поруч з результатами пошуку, коли користувач вбиває свій запит в пошуковій мережі Google. Використовується таргетинг за ключовими словами і система показує найбільш відповідне оголошення. Є можливість використовувати звичайні текстові, динамічні і оголошення тільки з номером телефону.
Товарна реклама в Google
Оголошення торгових кампаній показуються над пошуковою рекламою в результатах пошуку, а також в спеціальному розділі "Google Покупки". Такий формат призначений спеціально для продажу конретно товарів, адже користувач відразу бачить фото і ціну товару. Вся інформація в оголошенні постійно змінюється завдяки фіду товарів, який завантажується в обліковий запис Merchant Center.
2
3
Ремаркетинг та Динамічний ремаркетинг
Оголошення показуються тільки тим користувачам, які вже взаємодіяли з сайтом, мобільним додатком або відео на YouTube. Такий формат дозволяє залучати зацікавлену аудиторію, показуючи більш адресні пропозиції, і, як правило, стає відмінним каналом для підвищення продажів.
Реклама у контекстно-медійній мережі
Ваші оголошення показуються на сайтах, що входять в контекстно-медійну мережу Google. Такий формат найбільше підходить для підвищення впізнаваності бренду та інтересу потенційних клієнтів. Таргетинг можливий як за типами та інтересам аудиторії, так і за певними ключовими словами, що згадуються на ресурсах - місцях розміщення реклами.
4
5
Відеореклама на YouTube
Стрімко набирає популярність формат відеореклами. Ви можете показувати свої відео-об'яви всередині інших роликів на Youtube, а також на сайтах - партнерах, в іграх і додатках. Має гнучкі можливості оплати - як за взаємодії, так і покази ролика. Дуже добре підходить для брендингу та формування попиту.
етапи налаштуванняяк ми залучаємо для вас клієнтів
Досліджуємо продукт і цільову аудиторію

Визначення цілей кампанії та аудит поточного аккаунту при його наявності. Визначення конкурентних переваг, які можуть бути використані в рекламі, аналіз реклами конкурентів.

Технічна підготовка проекту до рекламної кампанії

Коректно налаштовуємо Google Analytics, створюємо фід для торгової кампанії, делегуємо доступи і вибираємо необхідні інструменти для досягнення поставлених цілей.

Розробка структури аккаунту

Сегментуємо ключові запити і створюємо фундамент успішної рекламної кампанії - логічно правильну структуру кампаній та груп об'яв.

Підбір ключових запитів

Збираємо пул релевантних ключових фраз, опрацьовуємо мінус-слова і погоджуємо з Вами.

Створення оголошень і розширень для них

Мінімум три оголошення для постійного тестування в кожній групі та всі варіанти максимально привабливих розширень.

Запуск рекламної кампанії

Проводимо настройки геотаргетинга, поділяємо кампанії за типами пристроїв, впроваджуємо стратегію коригування ставок.

Аналіз і оптимізація

У вупровід контекстної реклами входить A/B тестування оголошень, аналіз пошукових запитів, оптимізація середньої ціни за клік і позиції оголошень.

Масштабування рекламної кампанії

Розширення успішних кампаній за допомогою додавання нових груп семантики і інших типів таргетингу.

чи потрібно вам ведення рекламної кампанії вже активно використовуєте контекстну рекламу?

Для постійної ефективної роботи реклами в Google Ads необхідно регулярно виконувати певний перелік завдань. І, як правило, делегування таких завдань агентству контекстної реклами є найбільш правильним і вигідним рішенням.

Навіть геніально налаштована рекламна кампанія вимагає постійних коригувань, адже позиція оголошення багато в чому залежить від активності і ставок конкурентів, ключові запити повинні корегуватися новими мінус-словами, оголошення повинні приводитися у відповідність з новими правилами системи, а стратегії призначення ставок постійно змінюватися в пошуках оптимальної саме для Вашої рекламної кампанії.

У послугу ведення контекстної реклами входить постійна робота зі ставками, додавання нових груп оголошень, A/B тестування оголошень, постійний аналіз пошукових запитів і додавання мінус-слів. Ми пропонуємо взяти на себе цю роботу для того, щоб Ваша реклама з кожним днем ставала все більш ефективною.

почніть отримувати більше клієнтів за допомогою контекстної реклами
а ми відповідаємо клієнти часто запитують
?
Яка ціна налаштування контекстної реклами?

Ціна настройки залежить від необхідного часу фахівця. Таким чином, чим ширше семантичне ядро запитів і масштабніше сама кампанія, тим більший час необхідно буде витратити на її запуск, що відповідно позначиться на вартості налаштування.

?
Чи гарантуєте Ви рентабельність контекстної реклами для мого сайту?

Ми гарантуємо релевантний трафік - переходи за затвердженими з Вами ключовими фразами з пошукової видачі Google. Важливо розуміти, що, найімовірніше, на ринку є конкуруючі пропозиції і потенційний покупець буде розглядати також сайти Ваших конкурентів, оцінюючи масу чинників. Наприклад, цінова привабливість, актуальність самої пропозиції, час отримання товару або послуги. За привабливість таких факторів агенство по налаштуванню контекстної реклами відповідати не може

?
Чи можу я сам вносити зміни в рекламу?

Рекламний аккаунт належить Вам. Після налаштування Ви отримуєте до нього повний доступ і можете самостійно вносити будь-які зміни. Звичайно, ми рекомендуємо порадитися з фахівцем, перш ніж вносити суттєві корективи

?
Скільки буде коштувати клік в моїй тематиці і який оптимальний бюджет мені потрібен?

Ми можемо спрогнозувати орієнтовну ціну за клік для певного регіону і тематики. Орієнтуючись на середню ціну за клік, Ви зможете визначити оптимальний бюджет. Тобто, якщо Ви хочете отримати 100 відвідувачів в день з середньою ціною за клік в 10 грн, то Ваш денний бюджет повинен складати близько 1000 грн

?
Якими мовами Ви налаштовуєте рекламу в Гугл?

Ми налаштовуємо рекламу українською, російською та англійською мовами. Також маємо досвід налаштування рекламних кампаній на інших мовах (іспанська, німецька) за участю перекладача/редактора з боку Замовника

?
Ви працюєте з усіма тематиками?

Ми не працюємо з забороненими політикою Google тематиками: підроблені товари, сумнівні фінансові послуги та піраміди, азартні ігри, небезпечні товари (зброя, хімічні речовини і т.д.), езотеричні послуги, збір пожертвувань і ін.